Dve nové farby v Trespa Meteon Naturals

Březen 04, 2018

Spoločnosť Trespa rozširuje svoj sortiment exteriérových dosiek Trespa Meteon o dve nové výrazné dekorácie. Novými produktami spoločnosť Trespa reaguje na nárast dopytu po šedých variantoch v produktovej rade Trespa Meteon Naturals.

Oba produkty sú k dispozícií v prevedení MATT a MATT-ROCK. To poskytuje nekonečné možnosti hrania sa s dizajnom, atmosférou a dekoráciou. Rovnako ako všetky výrobky Trespa aj tieto nové produkty boli podrobne testované na odolnosť (laboratórne skúšky a simulácie vystavenia poveternostným vplyvom). Uzavretá štruktúra povrchu udržuje produkt hladký a ľahko čistiaci.

 

NA16 – Belgian Bluestone

Pre tento atraktívny design je inšpiráciou Belgian Bluestone, modro-šedý vápenec tradične ťažený v Belgicku. Jeho dymová textúra vytvára pokojný a nadčasový vzhľad, ktorý zaručuje, že tento nový dekor z radu Trespa Meteon Naturals môže byť súčasťou moderného a nadčasového dizajnu.

TRESPA METEON NATURALS   BELGIAN BLUESTONE NA16 MATT

 

NA17 – Natural Graphite

Tento moderný, grafitový dekor dáva každému povrchu moderný, štýlový a elegantný vzhľad. Jeho odtieň, textúra a dizajn bez viditeľného opakovania vzorov okamžite robia z priestoru nový a to priestor sofistikovanejší.

TRESPA METEON NATURALS   NATURAL GRAPHITE NA17 MATT